Valjakkoajokilpailu 18.04.2018

Tervetuloa Breandaniin Valjakkoajojaoksen alaisen kilpailun merkeissä! Kilpailupäivä on 18.04.2018 (vip 11.04.2018) ja vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-003454) ja järjestävä seura on Heroic Team (HCT #215). Kilpailuihin osallistuvan ohjastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen. Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Rajoitukset

Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa ja yksi ohjastaja saa osallistua samaan luokkaan enintään 5:llä valjakolla. Hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan.

Luokat

1. noviisi yksilövaljakko, avoin yhdistetty
2. vaativa yksilövaljakko, avoin yhdistetty
3. vaikea yksilövaljakko, avoin yhdistetty

Tulokset

luokka 1. noviisi yksilövaljakko, 44 osallistujaa (6 sijoitusta) 
1. Leenu (VRL-14490) - Runon Tiara VH18-018-0371
2. Jenny (VRL-12948) - Yentel Sugar Lily VH16-017-0388
3. Leenu (VRL-14490) - Seppäjärven Hevonhierakka VH18-018-0644
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kuikaus
5. sonya (VRL-09386) - Raatteen Viestinviejä VH17-018-2146
6. sarqquu (VRL-04374) - Caerllion Aeron VH18-026-0021
7. yersinio (VRL-06303) - Klareetje v. Duren VH17-040-0050
8. JP (VRL-01948) - Mooncloud's Larissa
9. sarqquu (VRL-04374) - Pickle Rick VH18-017-0120
10. Tuire (VRL-00345) - Breandan Edwina VH17-046-0062
11. JP (VRL-01948) - Huovilan Gold Lime
12. Leenu (VRL-14490) - Heulwen Lleuad VH17-026-0031
13. sonya (VRL-09386) - Miela VH17-018-1402
14. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
15. Serena (VRL-09334) - Lemmes VH17-018-2272
16. JP (VRL-01948) - Huovilan Si Jolie
17. Tuire (VRL-00345) - Breandan Morgan VH17-046-0063
18. Tuire (VRL-00345) - Breandan Jolanda VH17-046-0059
19. JP (VRL-01948) - Huovilan Pandora
20. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
21. Pierre (VRL-10531) - Hengenvaaran Kahviina
22. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Oprakka VH16-018-1492
23. Serena (VRL-09334) - Wyat Sherry Scarletcane VH15-017-0709
24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Niitti VH18-018-0450
25. sarqquu (VRL-04374) - Cicero
26. Tuire (VRL-00345) - Breandan Coby VH17-046-0066
27. sonya (VRL-09386) - Raatteen Jaala VH17-018-2158
28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Affekti
29. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
30. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
31. Tuire (VRL-00345) - Breandan Jaimie VH17-046-0068
32. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
33. Leenu (VRL-14490) - A.D. Cremig VH17-057-0015
34. Serena (VRL-09334) - Lilymoor Fumnaya VH18-017-0049
35. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Armakka
36. Serena (VRL-09334) - Islands Galactic Tequila Shake VH18-017-0071
37. sarqquu (VRL-04374) - Priton Nadusha VH17-039-0060
38. JP (VRL-01948) - Huovilan Heresia
39. Serena (VRL-09334) - Lilium 5594 VH15-017-0579
40. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Pusuttelija VH18-018-0187
41. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448
42. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
43. sarqquu (VRL-04374) - Priton Nemo VH18-039-0022
44. sonya (VRL-09386) - Irvailijan Sanantuoja VH17-018-2111

luokka 2. vaativa yksilövaljakko, 32 osallistujaa (5 sijoitusta) 
1. Serena (VRL-09334) - Vuornan Bambiepuffs VH17-017-0430
2. Leenu (VRL-14990) - Runon Kosti VH16-018-2667
3. tvisha (VRL-01671) - Timanttiponi VH18-018-0324
4. sonya (VRL-09386) - Kaunon Unelmakarkuri VH17-018-1201
5. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Hapanteri
6. Serena (VRL-09334) - Vuornan Hippa&Harmi VH16-018-1187
7. Tuire (VRL-00345) - Cazador De Rewa VH15-046-0173
8. tvisha (VRL-01671) - Joy Joy Cirein VH18-046-0001
9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
10. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141
11. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Leon Lad VH17-046-0034
12. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
13. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Muskoni VH16-018-1999
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tarmo VH18-018-0439
15. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
16. Tuire (VRL-00345) - Dyantha's Cricket VH15-046-0199
17. sonya (VRL-09386) - Maanan Kaunokki VH17-018-1574
18. Tuire (VRL-00345) - Aisling VH15-046-0098
19. Serena (VRL-09334) - Wyat Tickle My Fancy VH15-017-0676
20. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Kissing Crystal VH17-057-0007
21. sonya (VRL-09386) - Raatteen Haaveraina VH17-018-1458
22. Leenu (VRL-14490) - Mörkövaaran Walmetti VH18-018-0546
23. tvisha (VRL-01671) - Doraya Cirein
24. sonya (VRL-09386) - Fiktion Suojelius VH17-018-1575
25. sarqquu (VRL-04374) - Wyat Wild Future VH16-017-0578
26. Tuire (VRL-00345) - Runorannan Iiris VH16-046-0065
27. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna
28. Tuire (VRL-00345) - Breandan Lucille VH16-046-0069
29. Pierre (VRL-10531) - Kadon Dimangi
30. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti VH18-018-0133
31. sonya (VRL-09386) - Nupun Mortteli VH17-018-1391
32. Leenu (VRL-14490) - Rallatella VH18-018-0499

luokka 3. vaikea yksilövaljakko, 9 osallistujaa (3 sijoitusta) 
1. Tuire (VRL-00345) - Funny Words VH16-046-0092
2. sarqquu (VRL-04374) - Sagavik Yrjar VH17-053-0004
3. Tuire (VRL-00345) - Tuiskulan Murray VH15-046-0185
4. Shannon. (VRL-05645) - Deryn Du VH15-026-0109
5. Tuire (VRL-00345) - Wrong Turn VH17-046-0043
6. Pierre (VRL-10531) - Biohazard Prime
7. Tuire (VRL-00345) - Tuiskulan Eibhlín VH16-046-0082
8. Tuire (VRL-00345) - Breandan Adrianna VH15-046-0107
9. sarqquu (VRL-04374) - Breandan Barrfhionn VH15-046-0155