Valjakkoajokilpailu 16.04.2018

Tervetuloa Breandaniin Valjakkoajojaoksen alaisen kilpailun merkeissä! Kilpailupäivä on 16.04.2018 (vip 11.04.2018) ja vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-003454) ja järjestävä seura on Heroic Team (HCT #215). Kilpailuihin osallistuvan ohjastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen. Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Rajoitukset

Jokaiseen luokkaan otetaan 50 osallistujaa ja yksi ohjastaja saa osallistua samaan luokkaan enintään 5:llä valjakolla. Hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan.

Luokat

1. noviisi yksilövaljakko, avoin yhdistetty
2. vaativa yksilövaljakko, avoin yhdistetty
3. vaikea yksilövaljakko, avoin yhdistetty

Tulokset

luokka 1. noviisi yksilövaljakko, 44 osallistujaa (6 sijoitusta) 
1. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kaskikurpitsa H18-018-0440
2. JP (VRL-01948) - Mooncloud's Larissa
3. Tuire (VRL-00345) - Breandan Morgan VH17-046-0063
4. sarqquu (VRL-04374) - Cicero
5. Serena (VRL-09334) - Islands Galactic Tequila Shake VH18-017-0071
6. sonya (VRL-09386) - Raatteen Jaala VH17-018-2158
7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kuikaus
8. Serena (VRL-09334) - Lemmes VH17-018-2272
9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Luvaton VH18-018-0447
10. Tuire (VRL-00345) - Breandan Jolanda VH17-046-0059
11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Valonvaltiatar VH18-018-0633
12. sarqquu (VRL-04374) - Priton Nadusha VH17-039-0060
13. Serena (VRL-09334) - Wyat Sherry Scarletcane VH15-017-0709
14. Leenu (VRL-14490) - A.D. Cremig VH17-057-0015
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Namu VH18-018-0441
16. Serena (VRL-09334) - Lilium 5594 VH15-017-0579
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Affekti
18. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Pusuttelija VH18-018-0187
19. Leenu (VRL-14490) - Runon Tiara VH18-018-0371
20. Leenu (VRL-14490) - Heulwen Lleuad VH17-026-0031
21. JP (VRL-01948) - Huovilan Si Jolie
22. JP (VRL-01948) - Huovilan Gold Lime
23. sonya (VRL-09386) - Irvailijan Sanantuoja VH17-018-2111
24. sarqquu (VRL-04374) - Caerllion Aeron VH18-026-0021
25. tvisha (VRL-01671) - Hedelmäharha VH18-018-0663
26. JP (VRL-01948) - Huovilan Heresia
27. Pierre (VRL-10531) - Hengenvaaran Kahviina
28. tvisha (VRL-01671) - Zombie Circus
29. JP (VRL-01948) - Huovilan Pandora
30. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Niitti VH18-018-0450
31. Leenu (VRL-14490) - Seppäjärven Hevonhierakka VH18-018-0644
32. sarqquu (VRL-04374) - Priton Nemo VH18-039-0022
33. Tuire (VRL-00345) - Breandan Coby VH17-046-0066
34. Tuire (VRL-00345) - Breandan Jaimie VH17-046-0068
35. sonya (VRL-09386) - Raatteen Viestinviejä VH17-018-2146
36. yersinio (VRL-06303) - Klareetje v. Duren VH17-040-0050
37. Serena (VRL-09334) - Lilymoor Fumnaya VH18-017-0049
38. Pierre (VRL-10531) - Hirttivaaran Oprakka VH16-018-1492
39. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Armakka
40. Tuire (VRL-00345) - Breandan Edwina VH17-046-0062
41. sonya (VRL-09386) - Miela VH17-018-1402
42. Jenny (VRL-12948) - Yentel Sugar Lily VH16-017-0388
43. sarqquu (VRL-04374) - Pickle Rick VH18-017-0120
44. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ässä VH18-018-0448

luokka 2. vaativa yksilövaljakko, 32 osallistujaa (5 sijoitusta) 
1. tvisha (VRL-01671) - Doraya Cirein
2. sonya (VRL-09386) - Raatteen Haaveraina VH17-018-1458
3. tvisha (VRL-01671) - Nopparuletti VH18-018-0133
4. Pierre (VRL-10531) - Kadotettu Hapanteri
5. Leenu (VRL-14490) - Rallatella VH18-018-0499
6. Serena (VRL-09334) - Vuornan Bambiepuffs VH17-017-0430
7. Tuire (VRL-00345) - Dyantha's Cricket VH15-046-0199
8. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Kissing Crystal VH17-057-0007
9. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Kompura VH18-018-0449
10. sonya (VRL-09386) - Fiktion Suojelius VH17-018-1575
11. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Tähkäpää VH18-018-0540
12. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tarmo VH18-018-0439
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Dimangi
14. Tuire (VRL-00345) - Aisling VH15-046-0098
15. Tuire (VRL-00345) - Breandan Lucille VH16-046-0069
16. Serena (VRL-09334) - Vuornan Hippa&Harmi VH16-018-1187
17. tvisha (VRL-01671) - Joy Joy Cirein VH18-046-0001
18. Pierre (VRL-10531) - Mörkövaaran Muskoni VH16-018-1999
19. tvisha (VRL-01671) - Timanttiponi VH18-018-0324
20. Hapero (VRL-06115) - Huvin Mustahurma VH18-018-0141
21. sarqquu (VRL-04374) - A.D. Leon Lad VH17-046-0034
22. Leenu (VRL-14990) - Runon Kosti VH16-018-2667
23. sonya (VRL-09386) - Nupun Mortteli VH17-018-1391
24. Tuire (VRL-00345) - Runorannan Iiris VH16-046-0065
25. sarqquu (VRL-04374) - Wyat Wild Future VH16-017-0578
26. sonya (VRL-09386) - Maanan Kaunokki VH17-018-1574
27. Pierre (VRL-10531) - Kadon Vianna
28. Serena (VRL-09334) - Wyat Tickle My Fancy VH15-017-0676
29. Hapero (VRL-06115) - Huvin Saskia VH18-018-0137
30. sonya (VRL-09386) - Kaunon Unelmakarkuri VH17-018-1201
31. Tuire (VRL-00345) - Cazador De Rewa VH15-046-0173
32. Leenu (VRL-14490) - Mörkövaaran Walmetti VH18-018-0546

luokka 3. vaikea yksilövaljakko, 9 osallistujaa (3 sijoitusta) 
1. Tuire (VRL-00345) - Tuiskulan Murray VH15-046-0185
2. Pierre (VRL-10531) - Biohazard Prime
3. sarqquu (VRL-04374) - Breandan Barrfhionn VH15-046-0155
4. Tuire (VRL-00345) - Funny Words VH16-046-0092
5. sarqquu (VRL-04374) - Sagavik Yrjar VH17-053-0004
6. Shannon. (VRL-05645) - Deryn Du VH15-026-0109
7. Tuire (VRL-00345) - Tuiskulan Eibhlín VH16-046-0082
8. Tuire (VRL-00345) - Breandan Adrianna VH15-046-0107
9. Tuire (VRL-00345) - Wrong Turn VH17-046-0043