Valjakkoajokilpailu 22.10.2016

Tervetuloa Breandaniin Valjakkoajojaoksen alaisen kilpailun merkeissä! Kilpailupäivä on 22.10.2016 (vip 08.10.2016) ja vastuuhenkilönä toimii Tuire (VRL-003454) ja järjestävä seura on Heroic Team (HCT #215). Kilpailuihin osallistuvan ohjastajan VRL-tunnus on pakollinen, mutta hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen. Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Rajoitukset

Jokaiseen luokkaan otetaan 40 osallistujaa ja yksi ohjastaja saa osallistua samaan luokkaan enintään 4:llä valjakolla. Hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan.

Luokat

1. noviisi yksilövaljakko, avoin yhdistetty
2. vaativa yksilövaljakko, avoin yhdistetty
3. vaikea yksilövaljakko, avoin yhdistetty

Tulokset

luokka 1. noviisi yksilövaljakko, 40 osallistujaa (6 sijoitusta) 
1. Milja (VRL-00692) - Varismäen Revontiera VH16-018-1821
2. Tuire N. (VRL-00345) - Spiros Tiger Who Moos VH15-046-0170
3. Lissu T. (VRL-12701) - Riiviöiden Kuippana
4. EmmiN. (VRL-03385) - Rory VH16-017-0157
5. Melina (VRL-11408) - Wyat Pink Lil Bridesmaid VH16-017-0383
6. Tuire N. (VRL-00345) - Cazador De Rewa VH15-046-0173
7.  tvisha (VRL-01671) - Hortensian Waltteri VH16-018-2069
8. tvisha (VRL-01671) - Rapanhapakko VH16-018-2169
9. Ada (VRL-03880) - Eachann v. Pijnboompit VH11-071-0021
10. Tierra (VRL-02841) - Eden AD VH16-022-0011
11. meea (VRL-09844) - Tuiskulan Eireen VH15-046-0228
12. meea (VRL-09844) - Dyantha's Cahir VH15-046-0219
13. Tierra (VRL-02841) - Elegant Prince AD VH14-024-0193
14. Lucie (VRL-01441) - Albertslunds Jessica Jones
15. Ada (VRL-03880) - Hywarrd Neon VH12-024-0198
16. Ada (VRL-03880) - Heather of Radon VH11-071-0014
17.  Melina (VRL-11408) - Jukolan Jalavatar VH16-018-1277
18. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Justus VH16-017-0092
19. meea (VRL-09844) - Aischa VH15-046-0175
20. Tierra (VRL-02841) - Lil Lines VH16-079-0001
21. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Werneri VH15-018-0689
22. Lucie (VRL-01441) - Rose Marie
23. tvisha (VRL-01671) - Riemu-Ninja VH16-018-2090
24. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Onnenapila
25. Lissu T. (VRL-12701) - Limelove Toyboy
26. Tierra (VRL-02841) - A.D. Sugar Delux VH14-024-0192
27.  Tuire N. (VRL-00345) - Crescendo VH15-046-0044
28. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vivenna VH16-018-1219
29. EmmiN. (VRL-03385) - Trillion Flames VH16-017-0216
30. Siguri (VRL-11290) - Vilhard VH16-018-1605
31. Lucie (VRL-01441) - Honeyflow Jade
32. Siguri (VRL-11290) - Riikinnevan Hamina VH16-018-1866
33. Tuire N. (VRL-00345) - Tuiskulan Rónán VH15-046-0099
34. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Doomsday VH16-017-0048
35. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Snuggie VH16-017-0334
36. meea (VRL-09844) - Tuiskulan Daráine VH15-046-0222
37.  Ada (VRL-03880) - Doireann v. Pijnboompit VH11-071-0020
38. Milja (VRL-00692) - Koistilan Jalo
39. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Prella VH16-018-2155
40. Lucie (VRL-01441) - Lilymoor Ruby Rose

luokka 2. vaativa yksilövaljakko, 40 osallistujaa (6 sijoitusta) 
1. Liia (VRL-11284) - Havukuisma VH16-018-1737
2. EmmiN. (VRL-03385) - Moons Last Hero VH16-017-0047
3. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Feeling Bawdy VH16-017-0049
4. Lucie (VRL-01441) - Brynhild Nanna VH15-053-0208
5. Ada (VRL-03880) - Samhainn of Swildie VH12-071-0029
6. tvisha (VRL-01671) - Oldfinion Cornelia VH16-031-0709
7.  Siguri (VRL-11290) - Hufflepuff VH15-017-0424
8. Siguri (VRL-11290) - Viisikon Kinkeri VH16-018-2154
9. meea (VRL-09844) - Breandan Magnum VH12-046-0083
10. Lucie (VRL-01441) - Mangon Fairlie VH15-017-0217
11. Ada (VRL-03880) - Bruadrach of Swildie VH16-071-0012
12. Melina (VRL-11408) - Härdellin Thor
13. tvisha (VRL-01671) - Tuiskulan Zacairia VH16-046-0088
14. Tuire N. (VRL-00345) - Ruaraidh VH11-046-0103
15. Tuire N. (VRL-00345) - Cubella Rewa VH15-046-0172
16. V. Penrose (VRL-14429) - Aethon Dustin VH16-104-0011
17.  Miia Maria (VRL-10382) - Vuornan Satin Spark VH16-017-0361
18. EmmiN. (VRL-03385) - Gingerbread Man VH16-017-0046
19. V. Penrose (VRL-14429) - Verona Brivey VH15-104-0036
20. Tuire N. (VRL-00345) - Meidhir Nino VH05-046-8472
21. tvisha (VRL-01671) - KH Zia Azile ox VH16-003-0179
22. Siguri (VRL-11290) - Armenia Karus
23. Liia (VRL-11284) - Hukanpoika VH16-018-2252
24. Tuire N. (VRL-00345) - Líadan VH15-046-0011
25. Siguri (VRL-11290) - Dalziel Karus
26. meea (VRL-09844) - Dyantha's Maeve VH15-046-0141
27.  Lucie (VRL-01441) - Brynhild Hedda VH15-053-0207
28. Melina (VRL-11408) - Runon Leino VH16-018-2086
29. Liia (VRL-11284) - Lyon v.d. Zanneshof VH15-017-0672
30. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Endless Thriller VH16-017-0120
31. Liia (VRL-11284) - Phenomeniall Dei VH12-017-0439
32. Lucie (VRL-01441) - Brita av Kleppur
33. Ada (VRL-03880) - Bealtaine of Swildie VH12-071-0019
34. meea (VRL-09844) - Dyantha's Darius VH15-046-0062
35. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Stormcrow VH16-027-0114
36. meea (VRL-09844) - Spiros Demothi VH15-046-0220
37.  Lissu T. (VRL-12701) - Hetken Viipeli
38. Lissu T. (VRL-12701) - Rätvänän Kuikuli
39. Ada (VRL-03880) - Aengus v. Pijnboompit VH11-071-0013
40. yaren (VRL-04468) - Tuulenpesän Romilda VH16-018-2019

luokka 3. vaikea yksilövaljakko, 12 osallistujaa (3 sijoitusta) 
1. Ada (VRL-03880) - Eldreth Seymour VH16-071-0016
2. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Jody VH15-046-0067
3. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Xander VH15-046-0079
4. meea (VRL-09844) - Breandan Noelene VH15-046-0165
5. Siguri (VRL-11290) - Hämminki VH14-018-0153
6. Ada (VRL-03880) - Eldreth Galahad VH16-071-0018
7.  Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Luella VH15-046-0068
8. meea (VRL-09844) - Szoltan VH15-046-0176
9. meea (VRL-09844) - Isibéal Gryffindor VH15-046-0226
10. Tuire N. (VRL-00345) - Breandan Fáelán VH14-046-0089
11. Ada (VRL-03880) - Cú Chulainn VH16-071-0017
12. meea (VRL-09844) - Breandan Percival VH15-046-0140